Data dodania: 29 czerwca 2017 r. w kategorii: Motor Lublin

Dobry występ zawodników z Lublina w Pile

Koziołki zapisały na swoim koncie kolejne punkty wywalczone w Pile. 27 maja drużyna Speed Car Motor pokonała na wyjeździe Euro Finannce Polonię w meczu 7. Rundy Nice 1. Ligi Żużlowej.

Najważniejsze to zwyciężyć na swoim terenie, ze wszystkich sił starać się nie oddać go rywalowi. Z takiego założenia wyszli zawodnicy Speed Car Motor, którzy w pięknym stylu pokonali  siebie drużynę z Piły. Mimo że przewaga punktowa nie była duża  (49:41) Koziołki doskonale zaprezentowali się przed swoją publicznością.

Pilanie świetnie wystartowali i od razu widać było, że mecz będzie wyrównany. Jednak stopniowo, ale zdecydowanie przewagę zaczęli zdobywać zawodnicy Speed Car Motor. Kluczowy dla wyniku okazał się szósty bieg, w którym Koziołki wyraźnie zaznaczyli swoją przewagę i już do końca meczu nie pozwolili jej sobie odebrać. Z całej drużyny najlepiej zaprezentował się Adreas Jonsson, któremu niewiele zabrakło do zdobycia kompletu punktów (13+1). I choć mu się to nie udało, pokazał, że jest naprawdę bardzo szybki i że doskonale radzi sobie na torze. Z bardzo dobrym wynikiem start zakończył również Robert Lampert (9+2), pozostali zawodnicy zgromadzili: Dawid Lampert 7, Oskar Bober 7, Daniel Jeleniewski 6, Sam Masters 6, Wiktor Lampert 1.