Data dodania: 20 czerwca 2018 r. w kategorii: Motor Lublin

Kolejna wygrana Speed Car Motor Lublin

W niedzielę 17 czerwca na torze przy Odmogile stanęły naprzeciw siebie Speed Car Motor Lublin i Agre Speedway Wanda z Krakowa. W meczu dominował Lider Nice 1. Ligi Żużlowej, ostatecznie wygrywając z gospodarzami aż 64:26.

Mecz 9. rundy 1. Ligi Żużlowej zakończył się zdecydowanym zwycięstwem lidera Nice 1. Ligi Żużlowej, który zjawił się w Krakowie w składzie Dawid Lampart, Robert Lampart, Wiktor Lampart, Paweł Miesiąc, Sam Masters, Adreas Jonsson i Oskar Bober. Drużyna z Krakowa do walki z liderem stanęła w składzie Victor Palovaar, Wojciech Lisiecki, Siergiej Łogaczow, Marcin Jędrzejewski, Ernst Koza, Bartłomiej Kowalski.

Speed Car Motor Lublin wygrał z Agre Speedway Wandą na ich własnym terenie dużą, bo aż 38 punktową przewagą. Drużyna z Lublina wyraźnie dominowała w całym spotkaniu. Lider doskonale spisywał się na dystansie. Szybko zdobywał przewagę i skutecznie ją utrzymywał aż do samej mety, pozwalając gospodarzom na zaledwie dwa indywidualne zwycięstwa. Dopiero pod koniec meczu poziom wyrównał się, przynosząc w efekcie trzy biegowe remisy, co okazało się niewystarczające.